بوشهر، احسان رحیمی: تیم سیراف کنگان مستحق حضور در لیگ های کشوری است

به گزارش وبلاگ پر زرق و برق، سرمربی تیم سیراف کنگان با اشاره به بُرد این تیم در برابر تیم خونه به خونه مازندران گفت: تیم سیراف کنگان با دارا بودن بازیکنان جوان و مستعد مستحق حضور در لیگ های کشوری است.

بوشهر، احسان رحیمی: تیم سیراف کنگان مستحق حضور در لیگ های کشوری است

احسان رحیمی پس از برد تیم سیراف کنگان در مرحله شانزدهم نهایی جام جذفی فوتبال کشور در برابر تیم خونه به خونه مازندران در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ پر زرق و برق در کنگان، با بیان اینکه تیم سیراف کنگان دارای بازیکنان جوان و مستعدی است، گفت: در این دیدار بازیکنان خلاقیت و توانمندی خود را به نمایش گذاشتند که از همه آنان قدردانی می گردد.

وی با بیان اینکه تیم سیراف در این بازی خوش درخشید، گفت: این تیم که خونه به خونه را مهار نموده بود توانست در نیمه نخست به گل برتری دست یابد و یک ضربه پنالتی هم که باید به گل تبدیل می شد از دست رفت.

سرمربی تیم سیراف کنگان با بیان اینکه با بررسی تیم حریف تمرینات متعدی برای برگزاری این مسابقه انجام گردیده بود اضافه کرد: تیم سیراف کنگان با برنامه حملات و خط دفاعی را تشکیل می داد.

رحیمی فیزیک تیم خونه به خونه را مطلوب دانست و تاکید نمود: تیم حریف با توجه به فیزیک بدنی آنها توانایی عبور از خط دفاعی نداشتند.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان سیراف کنگان بیش از توان خود کوشش کردند اضافه کرد: بسیار خوشحالم که توانستم با این پیروزی زمینه نشاط و شادابی طرفداران این تیم و مسئولان کنگانی و سیرافی فراهم کنم.

سرمربی تیم سیراف کنگان یکی از نقاط قوت این تیم را درازه بان جوان آن دانست و توضیح داد:تیم سیراف کنگان با دارای بودن بازیکنان جوان و مستعد مستحق حضور در لیگ های کشوری است.

رحیمی اضافه کرد: اکنون تیم سیراف کنگان جزء 16 تیم جام حذفی نهاده شد که حریف ما در قرعه کشی معین می گردد.

وی از داوری بازی اظهار رضایت کرد و اضافه کرد: در اواخر نیمه دوم داور با سوت های بی مورد فشارهایی بر تیم ما وارد کرد که سبب عصبانی شدن بازیکنان و طرفداران تیم سیراف کنگان گردیده بود.

ز

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوشهر، احسان رحیمی: تیم سیراف کنگان مستحق حضور در لیگ های کشوری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، احسان رحیمی: تیم سیراف کنگان مستحق حضور در لیگ های کشوری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید