خبرنگاران داستان گوشواره و فرگوسن

تهران- خبرنگاران- بدنبال انتشار عکس هایی عجیب و غریب و تا اندازه ای غیراخلاقی توسط جسی لینگارد بازیکن تیم منچستریونایتد در اینستاگرام، یکی از اعضای کلاس 92 یونایتد با تعریف کردن خاطره ای از سر الکس فرگوسن نسبت به شرایط کنونی شیاطین سرخ ابراز نگرانی کرد.

خبرنگاران داستان گوشواره و فرگوسن

الکس فرگوسن سرمربی و رهبری بی رحم بود که نهایت احترام را از بازیکنان زیردستش طلب می کرد.

اگر روزی انتظارات وی در این حیطه برآورده نمی شد، آنگاه فرگوسنِ جدی و عبوس سشوار مشهورش را روشن می کرد؛ کافی است از جان او کِین مدافع اسبق یونایتد و عضو کلاس 92 این باشگاه بپرسید!

اوکِین که در کنار ستاره هایی همچون پل اسکولز، رایان گیگز و دیوید بکهام یکی از اعضای کلاس مشهور 92 را تشکیل می داد، یک روز با گوشواره ای در گوش در کمپ تمرینی کلیف ظاهر شد.

اوکِین داستان را با این جمله آغاز می نماید: زیاد با رئیس اسبق یونایتد نمی ساختم؛ 18 سالم بود و با خودم گفتم چرا یک جفت گوشواره الماس نداشته باشم!؟ آن روزها حقوق خوبی می گرفتیم در واقع هفته ای 200 پوند؛ این مبلغ برای بچه های کلاس 92 در آن موقع خیلی زیاد بود.

اوکین ادامه می دهد: گوشواره را خریدم و به تمرین رفتم؛ از پله های راهروی کمپ که بالا می رفتم گوشواره هایم می درخشیدند؛ شاید برق آنها چشم سر الکس را هم گرفته بود! نگاهی به من انداخت و گفت: همین حالا بیا دفترم.

به خودم بد و بیراه می گفتم و در سرم دنبال یک حرکت اشتباه بودم چون من زیاد به قوانین و مقررات کاری نداشتم و همواره کار خودم را می کردم، البته فکر می کنم در خصوص من این همان چیزی بود که او دوست داشت؛ وارد دفتر شدم و گفت: چرا این کوفتی ها را به گوش ت آویزان کرد؟ در جواب گفتم: منظورت چیه رئیس؟ - رنگش قرمز شد و گوشواره ها را از گوشم کَند و گفت: یک درصد هم فکر نکن اینجا بتوانی این جور چیزها را به خودت آویزان کنی؛ فرگوسن همه جا چشم دارد و از هیچ چیز قسر در نمی روی.

اوکِین در ادامه بحث را به سمت جسی لینگارد کشاند؛ بازیکنی که این هفته با انتشار تصاویری عجیب از آپارتمان ش در میامی جنجال آفرین شده بود.

مرد 44 ساله و اسبق شیاطین سرخ معتقد است اوله گانر سولسشر باید اقتدارش را به بازیکنان ثابت کند.

کِین در ادامه تاکید نمود: زمانی که دیدم لینگارد این خزعبلات را برای دنبال کننده های اینستاگرامی اش پُست می نماید به ویژه در شرایط کنونی، برای باشگاه نگران شدم؛ اگر او این کارها را دور از چشم عموم انجام دهد، اهمیتی ندارد چرا که ما مثل همه بچه های تیم به این چیزهای هرچند بد، عادت داریم.

وی ادامه داد: سولسشر بایدهر چه زودتر اقتدارش را ثابت کند و با سرمایه گذاری روی جوان ها چند تایی الماس خوب در بازار جابجایی صید کند؛ طرفداران هم باید حامی او باشند؛ با توجه به اینکه تعدادی از بازیکنان تنها به فکر پول جمع کردن هستند و هیچ اهمیتی برای اتفاقاتی که در زمین بازی رخ می دهد، قائل نیستند از این رو، سولسشر کار سختی در پیش دارد.

کِین در سرانجام گفت: اینکه با بعضی از بازیکنان مسن هم تمدید نموده اند؛ اتفاق وحشتناکی است؛ در خصوص پل پوگبا هم باید بگویم که به خاطر حاشیه های زیاد خارج از زمینش باید فروخته گردد؛ یونایتد باید از نو ساخته گردد؛ لوکاکو و متیچ هم خیلی کُند هستند و بهترین راه فروش آنها است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران داستان گوشواره و فرگوسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران داستان گوشواره و فرگوسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید