برطرف مسائل آب روستاهای زلزله زده حداکثر تا 2 ماه آینده

به گزارش وبلاگ پر زرق و برق، فرامرز شوهانی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه 193 روستا از نعمت آب بهره مند هستند که برخی از آن ها افت فشار آب دارند و نوبت بندی گردیده اند.

برطرف مسائل آب روستاهای زلزله زده حداکثر تا 2 ماه آینده

وی با اشاره به مشکل افت فشار آب در روستای جلالوند علیا و سفلی در سرپل ذهاب اضافه نمود: برطرف این مشکل این روستا با تجهیز یک ایستگاه پمپاژ آب برطرف شد.

مدیرکل آبفای روستایی استان کرمانشاه توضیح داد: سه تا چهار روستا از مجتمع نوشیروان این شهرستان مشکل کمبود آب دارند که طی روزها آینده پیمانکار برای برطرف آن اقدام خواهد نمود.

شوهانی با بیان اینکه در سایر شهرستانهای مناطق زلزله زده نظیر گیلانغرب و قصرشیرین مسئله ای نداریم، اعلام کرد: بیشتر مسائل مربوط به اوج گرما بود و با خنک شدن هوا روز به روز مشکل افت فشار آنها برطرف می گردد.

وی خاطر نشان کرد: در منطقه میرآباد نیز سه روستا کمبود آب دارند که پیمانکار در حال کار است و نهایت ظرف یک ماه آینده مشکل آن حل می گردد.

مدیرکل آبفای روستایی استان کرمانشاه گفت: حداکثر تا 2 ماه آینده با به نتیجه رسیدن پروژه ها و زیرسازی ها مشکل آب تمام روستاهای استان به ویژه مناطق زلزله زده حل می گردد که البته با خنک شدن هوا خود به خود این موضوع برطرف خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برطرف مسائل آب روستاهای زلزله زده حداکثر تا 2 ماه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برطرف مسائل آب روستاهای زلزله زده حداکثر تا 2 ماه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید