نسخه آزمایشی اینستاگرام خشم کابران را بر انگیخت ، یک به روزرسانی و صدها حاشیه ، عذرخواهی رسمی غول شبکه های اجتماعی

به گزارش وبلاگ پر زرق و برق، از صبح امروز گروهی از کاربران اینستاگرام با نسخه ای جدید روبرو شده اند که بخش جستجو را حذف نموده و یک بخش آنالیز افقی را جایگزین نموده است. اما این به روزرسانی اصلا به مذاق کاربران خوش نیامده است.

نسخه آزمایشی اینستاگرام خشم کابران را بر انگیخت ، یک به روزرسانی و صدها حاشیه ، عذرخواهی رسمی غول شبکه های اجتماعی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، امروز برخی از کاربران اینستاگرم با مسئله ای عجیب رو به رو شدند. آنها یک به روزرسانی دریافت کردند که چندان جذاب نبود. جالب است بدانید به محض انتشار این به روزرسانی افرادی که این گزینه جدید را دریافت نموده بودند، فورا آغاز به ارسال و انتشار اعتراض های خود در شبکه های اجتماعی کردند.

اینستاگرام در پاسخ به اعتراضها اعلام نموده که این نسخه، تنها یک نسخه آزمایشی بوده و قرار نیست به طور گسترده برای همه کاربران فعال گردد. با توجه به حجم بالای اعتراض ها به این به روزرسانی آزمایشی بعید به نظر می رسد این نسخه به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد.

مدیر این پروژه در اینستاگرام از کاربران عذرخواهی کرد و گفت : قرار بود که این نسخه یک نسخه آزمایشی باشد که در ابعاد کوچک مورد استفاده قرار گیرد اما متاسفانه برای تعداد زیادی از کاربران فعال شد، ما از این بابت عذرخواهی می کنیم.

این سخنگو ادامه داد: با توجه به وجود یک اشکال برای برخی از کاربران ما به سرعت مسئله را حل کردیم و به حالت عادی بازگرداندیم.

افرادی که این ب روزرسانی را دریافت کردند می گویند هنگامی که اینستاگرم را باز کردند، فقط می توانستند به وسیله عکس ها به سمت چپ یا راست بروند اما به نوار، پیمایش بالا و پایین، دسترسی نداشتند.

منبع: انتخاب

به "نسخه آزمایشی اینستاگرام خشم کابران را بر انگیخت ، یک به روزرسانی و صدها حاشیه ، عذرخواهی رسمی غول شبکه های اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسخه آزمایشی اینستاگرام خشم کابران را بر انگیخت ، یک به روزرسانی و صدها حاشیه ، عذرخواهی رسمی غول شبکه های اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید