پنجمین دوره کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا برگزار گردید

پنجمین دوره کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا از 29 تا 30 خردادماه با مربیان و استعدادیابان ایرانی و سفیران سازمان لیگ اسپانیا،لالیگا، برگزار گردید.

پنجمین دوره کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پسران 11 تا 13 ساله ای که قبلاً ویدیوهای یک دقیقه ای بازی فوتبالشان تا 10 خردادماه، جهت گزینش نفرات نهایی برای حضور در پنجمین دوره کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا ارسال شده بود، زیر نظر مربیان و استعدادیابان ایرانی و نمایندگان سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا، آموزش دیدند.

در این دوره کمپ ایرانسل-لالیگا کریستین کارمبو هافبک فرانسوی سال های نه چندان دور رئال مادرید و بازیکنان حال حاضر و سابق تیم ملی فوتبال و لیگ برتر فوتبال ایران نظیر کمال کامیابی نیا، خسرو حیدری، مهدی شریفی و فرشید اسماعیلی در کنار نوجوانان مستعد ایرانی بودند.

ایرانسل در جریان برگزاری پنجمین دوره کمپ استعدادیابی خود، نخستین کمپ استانی را نیز در استان اصفهان برگزار کرد و با ترتیب دادن شرایط گزینش حضوری، استعدادیابان 500 نفر از نوجوانان استان را مورد ارزیابی قرار دادند و از میان آن ها 35 نفر را برای پنجمین کمپ سراسری، انتخاب کردند.

در کمپین استانی برگزار شده پیشکسوتان فوتبال اصفهان نظیر مهدی رجب زاده، محمود یاوری، حسین چرخابی، رسول کربکندی و حسن آقاجان در کنار مربیان به آنالیز و ارزیابی بازیکنان پرداختند.

ایرانسل در نظر دارد در جریان برگزاری کمپ های بعدی استعدادیابی ایرانسل-لالیگا ، کمپ های منطقه ای دیگری نیز در استان های مختلف کشور برگزار کند تا تمامی بازیکنان مستعد، به یک اندازه از فرصت ایجاد شده جهت آموزش زیر نظر مربیان مطرح لیگ فوتبال اسپانیا و روش های نوین فوتبال بهره بگیرند.

پیش از این، در چهار دوره کمپ استعدادیابی با حضور بازیکنان و سفیران استعدادیابی لالیگا نظیر لوئیس گارسیا، ژولیو باپتیستا و گایزگا مندیتا در کنار جمعی از بازیکنان حال حاضر و پیشکسوتان تیم ملی و باشگاه های ایران برگزار نموده بود و به 330 بازیکن نوجوان مستعد شناسایی و آموزش دیده شده مدارک حضور در این کمپ ها را داد.

کمپ های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا در راستای تفاهم نامه ای که بین ایرانسل و سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا، با دو هدف فراهم آوردن دسترسی مشترکان ایرانسل به محصولات و محتوای ویدئویی باکیفیت و اختصاصی لالیگا و نیز بهبود کیفیت فوتبال در ایران به ویژه میان جوانان منعقد شده است، برگزار می گردد.

2121

منبع: خبرآنلاین

به "پنجمین دوره کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجمین دوره کمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید