کناره گیری رسمی رینهارد گریندل از پست های کلیدی خود در یوفا و فیفا

رینهارد گریندل، رئیس مستعفی اتحادیه فوتبال آلمان از پست های کلیدی خود در یوفا و فیفا استعفا داد.

کناره گیری رسمی رینهارد گریندل از پست های کلیدی خود در یوفا و فیفا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه WELT آلمان، رینهارد گریندل که در ماه آوریل از سمت ریاست اتحادیه فوتبال آلمان کناره گیری نموده بود سمت های نایب رئیسی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) و شورای مدیران فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) را نیز ترک کرد.

بر اساس گزارش رسانه های آلمانی یکی از دلایل اصلی استعفای رینهارد گریندل عدم انتقال اطلاعات مربوط به دریافت ساعت های گرانقیمت در سال 2017 میلادی از گئورگی سورکیسا، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اوکراین و یکی از اعضای کمیته اجرایی یوفا به مدیران ارشد اتحادیه فوتبال آلمان است. رینهارد گریندل همچنین از ماه جولای 2016 تا جولای 2017 میلادی 78 هزار یورو مازاد بر دستمزدهایش در اتحادیه فوتبال آلمان دریافت نموده است.

رئیس مستعفی اتحادیه فوتبال آلمان درباره کناره گیری از سمت های خود در یوفا و فیفا گفت: امروز در نامه ای به الکساندر چفرین، رئیس یوفا کناره گیری خود را از سمت نایب رئیسی این نهاد و همچنین شورای مدیران فیفا اعلام کردم. اعلام دیرهنگام دریافت هدایای گرانقیمت منجر به شکست قوانین اتحادیه فوتبال آلمان شد. باید تاکید کنم هیچ گونه مناقشه ای درباره منافع این اتحادیه نداشتم.از نظرم بی دقتی غیرقابل توضیحی برای دریافت هدایا و ارائه گزارش آن وجود داشت. من پاسخ این کار را در سطح داخلی و بین المللی خواهم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کناره گیری رسمی رینهارد گریندل از پست های کلیدی خود در یوفا و فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کناره گیری رسمی رینهارد گریندل از پست های کلیدی خود در یوفا و فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید