اولین همایش رؤسا و مدیران هتل های کشور مهرماه برگزار می گردد

رئیس جامعه هتلداران ایران گفت: اولین همایش سراسری رؤسا و مدیران هتل های کشور مهرماه سال جاری برگزار می گردد.

اولین همایش رؤسا و مدیران هتل های کشور مهرماه برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران امروز سه شنبه 20 شهریور 97 در نشست خبری این همایش گفت: این همایش برای هم اندیشی و هم افزایی هتلداران سراسر کشور 4 مهر ماه در آستانه روز جهانی گردشگری در هتل اسپیناس برگزار خواهد شد.

رئیس جامعه هتلداران ایران ادامه داد: قبل ازظهر پنل آنالیز مسائل و موانع جامعه هتلداران و پس از آن با حضور مقام های رسمی، مراسم رسمی این همایش برگزار خواهد شد.

حمزه زاده گفت: حدود 2هزار نفر از روسا و مدیران هتل های کشور در این همایش حضور خواهند داشت، براساس برنامه ریزی های انجام گردیده این همایش به صورت سالانه برگزار خواهد شد.

او ادامه داد: مطالبات جامعه هتلداران سراسر کشور مورد آنالیز قرار گرفته و احصا گردیده است و در روز همایش این سند به عنوان بیانیه به مسئولانی که حضور دارند ارائه می گردد.

کمره ای رئیس گروه هتل های کوثر در این نشست گفت: صنعت توریسم امروز می تواند جایگزین خوبی برای صنعت نفت باشد، تنها صنعتی که امروز در جهان نگاه ها را به خود معطوف نموده است، گردشگری است، این صنعت می تواند سایر صنایع را نیز به تحرک وا دارد.

او توضیح داد: کشورهایی که امروز در جهان در حوزه گردشگری حرفی برای گفتن دارند، معافیت ها و تسهیلاتی در اختیار فعالان این بخش قرار داده اند و امیدواریم این مهم در کشور ما نیز مورد توجه قرار گیرد.

دلاور بزرگ نیا مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران در این نشست گفت: بی تردید تنها فرصت باقی مانده برای دستیابی به توسعه پایدار صنعت گردشگری است، همه افتخار ما در محصولاتی که به گردشگران ارائه می کنیم تفاخر به فرهنگ و تمدنمان است.

او اضافه نمود: اگر نگاه به گردشگری فقط اقتصادی باشد شاید خسارت جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد، باید به گردشگری باور فرهنگی داشته باشیم، احتیاج به معرفی ایران باید به باور تبدیل گردد، برای همیشه باید هر سوءتفاهمی در حوزه گردشگری وجود دارد رفع گردد و تکلیف ما با حوزه گردشگری روشن گردد.

او ادامه داد: ما مفهوم صنعت گردشگری را استفاده می کنیم اما چقدر به این موضوع توجه داریم، هنوز در حوزه گردشگری خام فروشی می کنیم در حالی که می توانیم ذره ذره این محصول را به هزاران محصول قابل ارائه تبدیل کنیم.

بزرگ نیا اضافه نمود: باید همه اسنادی که پشتوانه علمی دارند و استراتژی درست در حوزه گردشگری را روشن می نماید تهیه کنیم، حوزه گردشگری فرابخشی است و همه باید یاری نمایند که این بخش توسعه پیدا کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: امیدواریم همایشی که در 4 مهرماه برگزار خواهد شد اتفاقی مثبت و سازنده در حوزه گردشگری ایجاد کند.

شهرام شیروانی دبیر برگزار این همایش گفت: در این همایش مسائل و مسائل صنعت گردشگری و به ویژه حوزه هتلدارای مورد آنالیز قرار خواهد گرفت و امیدواریم راهکارهای مناسبی برای این مسائل پیش بینی گردد.

منبع: میراث آریا

به "اولین همایش رؤسا و مدیران هتل های کشور مهرماه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین همایش رؤسا و مدیران هتل های کشور مهرماه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید