338 مددجوی تهرانی صاحبخانه شدند

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران از خانه دار شدن 338 مددجوی تحت حمایت در سال 97 خبر داد.

338 مددجوی تهرانی صاحبخانه شدند

به گزارش خبرنگاران، جهانبخش مرادی با بیان اینکه یکی از اهداف اساسی و مهم کمیته امداد ارائه خدمات عمرانی، تأمین، تعمیر مسکن و سر پناه مناسب برای مددجویان است، گفت: اگر مسکن مددجویان از نظر احداث و بهسازی مناسب باشد بسیاری از مسائل آنان حل می شود.

وی به مددجویانی که در سال 97 صاحب خانه شدند اشاره کرد و افزود: 338 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان تهران شامل 304 مددجوی ساکن در شهرها و 34 خانوار روستایی صاحب خانه شدند.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان تهران با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته برای مسکن مددجویان بیان نمود: در سال گذشته 11 میلیارد و202 میلیون تومان برای امور مسکن مددجویان شامل خرید، احداث، تعمیرات و بهسازی هزینه شده است.

مرادی ادامه داد: ادارات کمیته امداد بهارستان با تحویل 25، شهریار با 24 و شهر قدس با 22 واحد مسکونی شهری بیشترین خرید را در شهرستان ها به خود اختصاص داده اند.

وی بیان نمود: علاوه بر واگذاری این واحدها برای 2412 واحد مسکونی نیز تعمیرات جزئی و کلی اجرا شده است که شهرستان بهارستان با تعمیر 197 واحد، ورامین 154، اسلامشهر 142 و شهریار 134 هر کدام بیشترین تعمیرات را انجام داده است.

مرادی یادآور شد: برنامه های مصوب سالیانه حوزه تأمین مسکن کمیته امداد استان تهران در سال 97 در همه سرفصل ها بیش از 100 درصد تحقق یافته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "338 مددجوی تهرانی صاحبخانه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "338 مددجوی تهرانی صاحبخانه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید