ایران صاحب دو مدال برنز دیگر شد، انتها کار امیدهای فرنگی با 4 مدال برنز

به گزارش وبلاگ پر زرق و برق، کار تیم کشتی فرنگی امیدهای ایران در مسابقات جهانی رومانی با 4 مدال برنز به سرانجام رسید.

ایران صاحب دو مدال برنز دیگر شد، انتها کار امیدهای فرنگی با 4 مدال برنز

به گزارش وبلاگ پر زرق و برق و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در وزن 82 کیلوگرم مهدی ابراهیمی در دور اول با نتیجه 9 بر 4 داوید لوسونزی از مجارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد نیز مقابل برهان آکبوداک دارنده مدال طلای زیر 23 سال دنیا از ترکیه با نتیجه 2 بر 2 به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. ابراهیمی در این مرحله مقابل نیکو اوجوج از رومانی با نتیجه 8 بر صفر و ضربه فنی مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت. ابراهیمی در این گروه مقابل گیقام تورگومیان از ارمنستان با نتیجه 2 بر یک پیروز شد و در دیدار رده بندی نیز مقابل احمد حسن احمد از مصر با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسید و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 97 کیلوگرم نیز علی اکبر حیدری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 2 بر یک مجیا کاستلو از هندوراس را از پیش رو برداشت. وی در مرحله بعد و در دور یک چهارم نهایی مقابل یوتا نارا از ژاپن با نتیجه 5 بر 4 پیروز شد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حیدری در این مرحله مقابل زولت توروک از مجارستان با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار مقابل اورخان نوریف از آذربایجان با نتیجه 2 بر یک پیروز و صاحب مدال برنز شد.

پیش از این علی اکبر یوسفی در 13 کیلوگرم و مهدی محسن نژاد در وزن 6 کیلوگرم، تیم کشتی فرنگی امید ایران را صاحب دو مدال برنز نموده بودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ایران صاحب دو مدال برنز دیگر شد، انتها کار امیدهای فرنگی با 4 مدال برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران صاحب دو مدال برنز دیگر شد، انتها کار امیدهای فرنگی با 4 مدال برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید