تفاهم نامه میزبانی ارومیه در لیگ ملت های والیبال به زودی امضا می گردد

به گزارش وبلاگ پر زرق و برق، رئیس فدراسیون والیبال گفت: به زودی جلسه ای با مسئولان استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه جهت پیگیری و نهایی سازی برنامه های لیگ ملت های والیبال 2019 برگزار خواهد شد.

تفاهم نامه میزبانی ارومیه در لیگ ملت های والیبال به زودی امضا می گردد

به گزارش وبلاگ پر زرق و برق و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، افشین داوری سرپرست فدراسیون در تشریح اقدامات فدراسیون برای میزبانی رقابت های لیگ ملت های 2019 گفت: فدراسیون والیبال در ابتدا با آنالیز استانداردهای فدراسیون جهانی جهت برگزاری لیگ ملت های والیبال نیازهای شهرهای میزبان را مورد ارزیابی قرارداد و پس از حضور ناظر فدراسیون جهانی و بازدید از ارومیه و اردبیل تأیید نهایی را برای فدراسیون ایران ارسال کرد.

وی افزود: در ادامه این روند، جلسه ای با مسئولان والیبال اردبیل جهت انجام اقدامات لازم و تشکیل ستادهای استانی و در نهایت تنظیم تفاهم نامه انجام شد و تفاهم نامه به امضا رسید.

داوری درباره جلسه با مسئولان استان اردبیل و امضای تفاهم نامه گفت: جلسه ای با مسئولان استان اردبیل از جمله استاندار، مدیر کل ورزش و جوانان استان و رئیس هیئت والیبال برگزار گردید تا در خصوص نیازهای پیشِ رو برای هرچه باشکوه تر شدن رقابت ها، تصمیم گیری گردد. در نهایت نیز تفاهم نامه میزبانی اردبیل با حضور مسئولان استان و در دفتر دکتر داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال به امضای طرفین رسید. به زودی جلسه ای با مسئولان استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه جهت پیگیری و نهایی سازی برنامه های لیگ ملت های والیبال 2019 برگزار خواهد شد.

سرپرست فدراسیون در انتها درباره کرسی های ایران در مجامع بین المللی، اضافه نمود: پیگیری های لازم و مکاتبات با فدراسیون جهانی جهت تثبیت کرسی های ایران انجام گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تفاهم نامه میزبانی ارومیه در لیگ ملت های والیبال به زودی امضا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه میزبانی ارومیه در لیگ ملت های والیبال به زودی امضا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید