کسب و کار

سوالاتی که آدم های مودب هیچوقت نمی پرسند

مهارت گپ زدن از جمله مهارت هایی است که هم در محل کار و هم دز زندگی شخصی اهمیت زیادی دارد. اما حتی مودب ترین افراد هم گاهی اوقات به طور ناخودآگاه سوالاتی می پرسند که باعث می گردد فرد مقابل دوست نداشته باشد پاسخ سوال را بدهد.

27 اردیبهشت 1398

شورای شهر کرج از استارتاپ ها حمایت می نماید

به گزارش خبرنگاران، عباس زارع عصر یکشنبه در رویداد استارتاپ مشترک مرکز کسب وکارهای نوین شهرداری کرج با شرکت شهرک های صنعتی که در سالن میلاد کرج برگزار گردید، اظهار کرد: بانوان در حوزه کسب وکارهای نوین و کوشش در حوزه های مختلف جامعه نقش به سزایی دارند...

20 فروردین 1398

دورخیز بریتانیا برای تسخیر بازار هوش مصنوعی ، 41 درصد کسب و کارها برنامه ای 5 ساله دارند

تقریبا نیمی از شرکت های انگلستان قصد دارند مدل های کسب و کار خود را طی 5 سال آینده تغییر داده و برای تسخیر بازار هوش مصنوعی کوشش نمایند.

21 اسفند 1397

55 قلم شیء تاریخی فرهنگی در استان مازندران مرمت شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: 55 قلم شیء تاریخی فرهنگی موجود در مخزن و ویترین های موزه تاریخ ساری مرمت شد.

30 بهمن 1397

نخستین مجمع مؤسس جامعه حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی برگزار گردید

نخستین مجمع عمومی مؤسس جامعه حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی، با حضور اعضای این جامعه از استان های مختلف کشور، یکشنبه 15 مهر در محل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار گردید.

22 بهمن 1397

فروش رولزرویس در ازای 55 بیت کوین، شروع شد

پس از فروش بوگاتی شیرون، مک لارن 720S و پاگانی هوایرا با ارز رمزنگاری گردیده، خریداران حالا می توانند با 55 بیت کوین، رولزرویس صفر کیلومتر بخرند.

19 آذر 1397