اخبار صنعت

خواص گوجه فرنگی؛ از کنترل دیابت و محافظت از قلب تا کاهش فشار خون

خواص گوجه فرنگی برای سلامتی انسان شامل موارد نظیر، مراقبت از چشم، حفظ سلامت معده و دستگاه گوارش و کاهش فشار خون می گردد. آن ها همچنین به پیشگیری از دیابت، مسائل پوستی و عفونت های مجاری ادراری نیز یاری می نمایند.

20 آبان 1398

شرمسار طرفداران شدیم

-سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: مقابل تیم فولاد خوزستان باختیم و شرمسار طرفداران شدیم.

18 آبان 1398

کشتارگاه های طیور رتبه بندی می شوند

رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه از رتبه بندی شدن کشتارگاه های طیور اطلاع داد.

17 آبان 1398

متن کامل دستورالعمل نظارت بر مسافربرهای اینترنتی ، از شرایط راننده و خودرو تا هزینه سفرها

وزارت کشور در پی تصویب و ابلاغ دستورالعمل نظارت بر چگونگی فعالیت ارائه دهندگان خدمات هوشمند مسافر؛ مشمول قانون نظام صنفی کشور، متن کامل این دستورالعمل را منتشر کرد.

15 آبان 1398

نابغه هایی که دیده نمی شوند

فارس میزگردی نه با مسوولان و نخبگان دانشگاهی بلکه با نخبگان کوچک انجام داده که قطعاً هر کدام در آینده نام آورانی برای ایران خواهند بود.

10 آبان 1398

گل محمدی: به جز پاسکاری تاکتیک دیگری نداریم

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو می گوید بعد از اینکه تیمش گل مساوی را برابر نفت مسجد سلیمان دریافت کرد، حریف به دفاع 10 نفره روی آورد.

9 آبان 1398

کشاورزان از آتش زدن باقی مانده محصولات زراعی خودداری نمایند

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ایجرود، از مهار آتش در اراضی روستای بلوبین و قزلجه این شهرستان اطلاع داد و گفت: کشاورزان از آتش زدن باقی مانده محصولات زراعی، جدا خودداری نمایند.

8 آبان 1398

اکتشاف، دروازه ورود به فعالیت های معدنی است

به اعتقاد وزیر صنعت، معدن و تجارت، دروازه ورود به فعالیت های معدنی، اکتشاف است. بنابراین باید با توجه به منابع غنی معدنی کشور، به حوزه اکتشاف توجه ویژه ای داشته باشیم و برای آن با دستگاه های مختلف در زمینه اکتشاف، تجهیز، بهره برداری همکاری هایی صورت...

7 آبان 1398

دیپلماسی اقتصادی قربانی دیپلماسی لبخند!

تقویت دیپلماسی اقتصادی ضعیف، ناکارآمد و منفعل کنونی کشور نقشه راهی است که می تواند در برابر دشمنی ها و تحریم های خارجی و حل معضلات اقتصادی داخلی، راهبردی موثر واقع شود.

30 مهر 1398

بخش خصوصی به دنبال جای پای محکم تر در اقتصاد

سیدمرتضی احمدپور- تبریز - خبرنگار:آذربایجان شرقی بنا بر اعلام مسئولان اقتصادی استان از نظر فعالیت بخش خصوصی و صنعتگرانی که وابسته به دولت نیستند در کشور مقام اول را دارد و اولین استان در حضور پررنگ بخش خصوصی در تصمیم گیری های اقتصادی و صنعتی به شمار می...

26 مهر 1398

مکان های جالب جهان که در سال 2019 باید از آن ها دیدن کنید!

اگر به دنبال تجربه ماجراجویی بعدی هستید و می خواهید برای سفر ماجراجویانه خود برنامه ریزی کنید، بهتر است مطلب مکان های جالب دنیا را بخوانید. همانطور که می دانید همانقدر که سفر آسان تر و ممکن تر می گردد، پیدا کردن مکان های عجیب دنیا نیز سخت تر می گردد. همچنین،...

20 مهر 1398

صنایع غذایی جزء حوزه های اولویت دار صندوق نوآوری است

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه این صندوق حوزه غذایی را جزء حوزه های اولویت دار خود انتخاب نموده است، گفت: صندوق نوآوری کوشش دارد در حوزه های مختلف دانش بنیان اثربخشی شرکت ها را در کشور توسعه دهد.

17 مهر 1398

لیگ برتر فوتسال بانوان، جدال صدرنشینی سایپا با هیئت خراسان رضوی

هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان فردا (آدینه) با برگزاری شش دیدار پیگیری می گردد.

9 مهر 1398

اقامت مسافران در مدارس، به نفع گردشگری یا به ضرر آن

هر سال در فصل سفر یکی از آمارهایی که از سوی متولیان گردشگری اعلام می شود، آمار اقامت مسافران در مدارس است. چند سالی است که کلاس های مدارس در شهرهای گردشگر پذیر، تبدیل به اقامتگاه می شوند، این اتفاق در زمانی شروع که ظرفیت اقامتی شهرها محدود بود و کلاس های...

1 مهر 1398

معاون گردشگری اطلاع داد: تدوین ضوابط درجه بندی اقامتگاه های بوم گردی کشور

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تدوین ضوابط درجه بندی اقامتگاه های بوم گردی کشور با رویکرد توجه به کیفیت این واحد ها و نظارت بر خدمات ارائه شده اطلاع داد.

31 شهریور 1398

آشنایی با اقامتگاه های دبی

آشنایی با اقامتگاه های دبیشاید شما هم از افراد بسیار زیادی باشید که بخواهید بدانید دبی چگونه شهری است و از خود سوال کنید علت این همه پیشرفت در شهر دبی چه می باشد. اقامتگاه های دبی چگونه جایی می باشند و اگر فردی به دبی سفر کند در کجا باید اقامت کند. قبل از...

29 شهریور 1398

گیت های الکترونیکی بهترین تماشاگر هفته اول لیگ، اتفاق بدی می افتاد چه کسی جوابگو بود؟

نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال در حالی شروع شد که بی نظمی در ورود تماشاگران به استادیوم ها و کاربرد نداشتن گیت های ورودی، کاملاً به چشم آمد.

28 شهریور 1398

آیا شهر ازمیر ترکیه برای زندگی مناسب است؟

وضعیت مهاجرت به ازمیر برای ایرانیان چگونه است؟ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از آنتالیا و استانبول است که در غرب این کشور قرار گرفته. اگر قصد مهاجرت به ترکیه را داشته باشید، ازمیر یکی ازشهرهای مناسب برای این انتخاب است. در این راستا مطالب انواع روش های...

24 شهریور 1398

شیراز در انتظار شهر جهانی صنایع دستی

نخستین گام عملی ملی برای ثبت شیراز بعنوان شهر جهانی صنایع دستی برداشته و این شهر وارد فهرست شهرهای ملی صنایع دستی ایران شد و حال اهالی این کلانشهر و فعالان فرهنگی منتظر دریافت نشان جهانی آن هستند.

15 شهریور 1398

مدیران گردشگری باید آموزش ببینند

یکی از موضوعات اساسی که موجب جذب گردشگر می گردد، آموزش مدیران حوزه گردشگری است. این موضوع به مراتب ارزشمندتر از سایر موارد زیر ساختی در این صنعت است.

8 شهریور 1398
تعداد: (72)